Aktualności

Zespół Szkół Zawodowych ul. Wrocławska w Ząbkowicach Śląskich - - Witamy na naszej stronie
21,10,-1,65,1
25,600,60,0,3000,5000,25,200
90,150,1,50,19,30,45,1,70,20,1,50,1,0,1,5000
0,1,0,0,2,20,7,5,1,1,0,21,-23,1
Zespół Szkół Zawodowych "wrocławska"
Zespół Szkół Zawodowych "wrocławska"
Zespół Szkół Zawodowych "wrocławska"
Nasze nowoczesne obiekty sportowe
Obiekty sportowe
Obiekty sportowe
Historia naszej szkoły
Historia naszej szkoły
Historia naszej szkoły
Z nami będziesz WIELKI
Z nami będziesz WIELKI
Z nami będziesz WIELKI
ZSZ "wrocławska"
ZSZ "wrocławska" i dalej w wielki świat
ZSZ "wrocławska" i dalej w wielki świat

 

Studniówka 2023

4 lutego 2023 roku, o godzinie 18.00 w restauracji „Esperanto” w Świdnicy rozpoczął się bal studniówkowy. Część oficjalną, w imieniu maturzystów, prowadzili Amelia Dłubacz i Dominik Huzarewicz. Uroczystość otworzył Pan Dyrektor Ryszard Pawłowski, który przywitał zaproszonych gości: Pana Starostę Romana Festera z małżonką, Pana Burmistrza Marcina Orzeszka, Panią Beatę Zawadę jako reprezentantkę Rady Rodziców, rodziców, grono pedagogiczne i młodzież.

Pan Dyrektor podsumował cztery lata nauki obecnych maturzystów w szkole na Wrocławskiej. Zwrócił uwagę na trudne doświadczenia w ciągu tego czasu: epidemię koronawirusa  i związaną z nią edukację zdalną oraz wojnę na Ukrainie. Pan Ryszard Pawłowski wyraził wiarę, że wspomniane wydarzenia nie będą przeszkodą w pomyślnym zdaniu egzaminu maturalnego. Pan Dyrektor podziękował wychowawcom klas maturalnych: Pani Annie Barze – wychowawcy klasy 4TSB, Pani Annie Semeniuk – wychowawcy klasy 4A, Pani Monice Germańskiej – wychowawcy klasy 4TE,  Pani Agnieszce Rabendzie – wychowawcy klasy 4TI i Pani Julicie Pikul – wychowawcy klasy 4TG za trud i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy, a zwłaszcza za kształtowanie właściwych postaw wychowawczych swoich uczniów. Podziękowania usłyszeli również nauczyciele przedmiotów ogólnych i zawodowych, rodzice – pierwsi nauczyciele i wychowawcy swoich dzieci oraz komitet studniówkowy, na barkach którego spoczęła organizacja balu. Pan Ryszard Pawłowski wyraził także wdzięczność Panu Staroście za działalność przyczyniającą się do dobrego funkcjonowania Zespołu Szkół Zawodowych i uznawania placówki za atrakcyjne miejsce kształcenia dla młodych ludzi.

 

Następnie głos zabrali: Pan Starosta i Pan Burmistrz, życząc maturzystom wytrwałości w ostatnich przygotowaniach do egzaminu maturalnego, satysfakcjonujących wyników, udanego startu w dorosłe życie oraz wspaniałego balu studniówkowego. W imieniu rodziców głos zabrała Pani Kornelia Sołtys, dziękując wszystkim za przybycie na uroczystość i zachęcając do radosnego przeżycia kilku godzin wspólnej zabawy. Szczególnie miłym akcentem było wręczenie przez maturzystów kwiatów i przekazanie słów wdzięczności Panu Staroście, Panu Burmistrzowi, Dyrektorom Szkoły i Wychowawcom.  

Nieodłączną częścią studniówki jest polonez, pięknie wykonany przez młodzież przygotowaną przez Panią Annę Wilk. Zamknięciem części artystycznej był wspaniały pokaz taneczny w wykonaniu Sylwii i Tomasza Romanowskich. Kolejny uroczysty moment stanowił toast z okazji balu.

Po smacznym obiedzie rozpoczęły się tańce na parkiecie, prowadzone przez didżeja i wodzireja, Pana Mariusza Koszyka, dzięki któremu w ciągu dziesięciu godzin zabawy niewiele osób siedziało przy stole – zdecydowana większość tańczyła w parach, w kółku i brała udział we wspólnych zabawach i konkursach. Eleganckie stroje wieczorowe, różnorodna muzyka, ładnie udekorowana sala, smaczne jedzenie, okazja do rozmów, podziękowań i wielu pamiątkowych zdjęć, a przede wszystkim radość bijąca z twarzy biorących udział w zabawie złożyły się na niepowtarzalną atmosferę spotkania. Ten piękny bal na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Album profesjonalny 1

 

 

Album profesjonalny 2

 

 

Album profesjonalny 3

 

galeria 1

 

galeria 2

 

 

 

gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.