Harmonogram nauczycieli

Zespół Szkół Zawodowych ul. Wrocławska w Ząbkowicach Śląskich - - Witamy na naszej stronie

Harmonogram dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich

w roku szkolnym 2022/23

 

 

Lp.

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godz.

dostępności

1

Pawłowski Ryszard

wtorek

14 - 15

2

Gabory Lucyna

wtorek

14 - 15

3

Labok Janusz

środa

14 - 15

4

Bara Anna

poniedziałek

14 - 15

5

Basarab Michał

środa

14 - 15

6

Bereźnicka Beata

czwartek

14 - 15

7

Blicharska Beata

środa

14 - 15

8

Bulanda Małgorzata

wtorek

14 - 15

9

Chłopaś Agnieszka

wtorek

14 - 15

10

Chmielowiec Bolesław

poniedziałek

14 - 15

11

Czeleń Piotr

wtorek

14.50 – 15.50

12

Drożdż Anna

środa

14.30 – 15.30

13

Fajt Tomasz

środa

14.30 – 15.30

14

Gajewicz Elżbieta

wtorek

14 - 15

15

Germańska Monika

poniedziałek

14 - 15

16

Gut Zbigniew

poniedziałek

14 - 15

17

Habaj Hawryluk Małgorzata

powiedz/wtorek

14 – 14.30

18

Harasymowicz-Lis Sylwia

piątek

14 - 15

19

Jasek – Łata Agnieszka

wtorek

14.15 – 15.15

20

Juszczyk Agnieszka

czwartek

14 - 15

21

Kasprowicz Julita

poniedziałek

14.40 - 15.40

22

Kazimierczak – Czapiga Agata

wtorek

14 - 15

23

Kielar Janusz

  poniedziałek

14 - 15

24

Kleszyk Antoni

czwartek

14.30 – 15.30

25

Kokoszka Wiesław

czwartek

14 - 15

26

Kołtuniuk Elżbieta

wtorek

14.50 – 15.50

27

Kozakiewicz Agnieszka

wtorek

14 - 15

28

Kozyra Anna

poniedziałek

14.50 - 15.50

29

Krakowiak Krzysztof

wtorek

14 - 15

30

Ks. Kruk Paweł

piątek

13.15 – 14.15

31

Krusze Agnieszka

środa

14 - 15

32

Kudryńska Anna

wtorek

14.50 – 15.50

33

Kułaczkowaska – Chopcian Anna

Środa/czwartek

14 – 14.30

34

Kwiatkowska Anetta

środa

14.40 - 15.40

35

Magnowska Teresa

poniedziałek

14 - 15

36

Maj Krystyna

środa

14 - 15

37

Mak – Wyszomirska Beata

piątek

14 - 15

38

Małozięć Bożena

poniedziałek

14 - 15

39

Małozięć Jan

poniedziałek

14 - 15

40

Marcinowska Joanna

wtorek

14 - 15

41

Moszumański Jerzy

poniedziałek

14 - 15

42

Niezgoda Działa Ewa

poniedziałek

14.45 - 15.45

43

Oleksak Tamara

piątek

14 - 15

44

Oleasz Paweł

środa

14 - 15

45

Pikul Julita

środa

14.45 - 15.45

46

Pintal Anna

wtorek

14.50 – 15.50

47

Podlipniak Brygida

środa

14.30 – 15.30

48

Pruszyński Grzegorz

poniedziałek

14.30 – 15.30

49

Ks. Przybysz Adam

środa

14.30 – 15.30

50

Rabenda Agnieszka

poniedziałek

14 - 15

51

Różański Henryk

poniedziałek

14 - 15

52

Rudy Joanna

środa

14 - 15

53

Semeniuk Anna

środa

14 - 15

54

Siemasz Sylwia

wtorek

14 - 15

55

Sochacki Marek

poniedziałek

14.50 – 15.50

56

Staniak Aneta

środa

14 – 15

57

Staniak Paweł

wtorek

14 - 15

58

Stelmach Anna

wtorek

14 - 15

59

Tuła Bogdan

środa

14 - 15

60

Wilk Anna

środa

14.40 – 15.40

60

Wołoszczak Elżbieta

wtorek

14 - 15

61

Zachara Dariusz

wtorek

14 - 15

62

Zator Monika

poniedziałek

14 - 15

63

Zawada Beata

piątek

14 - 15

64

Zych Paweł

wtorek

14 - 15

 

gościmy

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.