Kadra

Zespół Szkół Zawodowych ul. Wrocławska w Ząbkowicach Śląskich - - Witamy na naszej stronie

Kadra ZSZ w Ząbkowicach Śląskich rok szkolny 2022-2023

 

Dyrektor szkoły mgr Ryszard Pawłowski

Zastępca dyrektora mgr Lucyna Gabory

Zastępca dyrektora mgr Janusz Labok

Sekretarz szkoły - Marta Piwowar

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

1

Bara Anna

Matematyka, fizyka

2

Basarab Michał

Przedmioty zawodowe mechaniczne

3

Bereźnicka Beata

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

4

Blicharska Beata

Język polski

5

Bulanda Małgorzata

Język polski

6

Chłopaś Agnieszka

Historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, wos

7

Chmielowiec Bolesław

Język angielski

8

Czeleń Piotr

Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

9

Drożdż Anna

Przedmioty zawodowe budowlane

10

Fajt Tomasz

Przedmioty zawodowe mechaniczne

11

Ks. Fiołek Dawid

Religia

12

Gajewicz Elżbieta

Język angielski

13

Germańska Monika

Język polski

14

Gut Zbigniew

Przedmioty zawodowe mechaniczne

15

Habaj Hawryluk Małgorzata

Pedagog, biblioteka

16

Harasymowicz-Lis Sylwia

Historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, wos

17

Jasek – Łata Agnieszka

Język niemiecki

18

Juszczyk Agnieszka

Język angielski

19

Kasprowicz Julita

Biologia, wychowanie fizyczne

20

Kazimierczak – Czapiga Agata

Historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, wos

21

Kielar Janusz

Przedmioty zawodowe mechaniczne

22

Kleszyk Antoni

Przedmioty zawodowe mechaniczne

23

Kokoszka Wiesław

Przedmioty zawodowe informatyczne

24

Kołtuniuk Elżbieta

Przedmioty zawodowe informatyczne

25

Kozakiewicz Agnieszka

Język polski

26

Kozyra Anna

Język niemiecki

27

Krakowiak Krzysztof

Przedmioty zawodowe mechaniczne

28

Ks. Kruk Paweł

Religia

29

Krusze Agnieszka

Język niemiecki

30

Kudryńska Anna

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

31

Kułaczkowaska – Chopcian Anna

Pedagog, biblioteka

32

Kwiatkowska Anetta

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

33

Magnowska Teresa

Przedmioty zawodowe gastronomiczne, ekonomiczne

34

Mak – Wyszomirska Beata

Przedmioty zawodowe handlowe

35

Małozięć Bożena

Przedmioty zawodowe mechaniczne, informatyczne

36

Małozięć Jan

Przedmioty zawodowe mechaniczne

37

Marcinowska Joanna

Język angielski

38

Moszumański Jerzy

Wychowanie fizyczne

39

Niezgoda Działa Ewa

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

40

Oleksak Tamara

Matematyka

41

Oleasz Paweł

Informatyka

42

Pikul Julita

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

43

Pintal Anna

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

44

Podlipniak Brygida

Wychowanie fizyczne

45

Pruszyński Grzegorz

Wychowanie fizyczne

46

Ks. Przybysz Adam

Religia

47

Rabenda Agnieszka

Przedmioty zawodowe informatyczne

48

Różański Henryk

Przedmioty zawodowe mechaniczne

49

Rudy Joanna

Religia, filozofia

50

Semeniuk Anna

Jezyk niemiecki

51

Siemasz Sylwia

Matematyka

52

Sochacki Marek

Przedmioty zawodowe mechaniczne

53

Staniak Aneta

Matematyka, fizyka

54

Staniak Paweł

Wychowanie fizyczne

55

Stelmach Anna

Przedmioty zawodowe budowlane

56

Tuła Bogdan

Geografia

57

Wilk Anna

Wychowanie fizyczne

58

Wołoszczak Elżbieta

Chemia

59

Zachara Dariusz

Przedmioty zawodowe mechaniczne

60

Zator Monika

Język niemiecki, geografia

61

Zawada Beata

Język angielski

62

Zych Paweł

Przedmioty zawodowe informatyczne

 

 

Pracownicy administracji i obsługi

Skoczylas Beata - Głowna księgowa

Chmielowski Mieczysław - Kierownik administracyjny/kadrowiec

Lawenda Danuta - Samodzielny referent ds. księgowości

Dźwigniewska Weronika - Samodzielny referent

Basarab Anna - Inspektor BHP

Wąż  Sławomir  - Elektromechanik

Oleszczuk  Elżbieta  - Sprzątaczka

Kowalska Lucyna - Sprzątaczka

Palmąka  Marta - Sprzątaczka

Słonopas  Ewa - Sprzątaczka

Tworzydlak  Krystyna - Sprzątaczka

Zdarowska  Ewa - Sprzątaczka

Piskorski  Andrzej  - Starszy rzemieślnik/Instruktor nauki jazdy

Kwiatkowski Krzysztof  - Konserwator

Jasiński  Marian - Starszy konserwator

 

 

 

 

 

 

 

 

gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.