Projekty

Zespół Szkół Zawodowych ul. Wrocławska w Ząbkowicach Śląskich - - Witamy na naszej stronie

 

 

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość odbycia praktyk zawodowych w Pafos. Małym miasteczku na Cyprze. Było to możliwe dzięki temu, że nasza szkoła bierze udział w projekcie Erasmus+. Wszyscy uczestnicy chętnie wykonywali swoje obowiązki. Praktyki nasze odbywały się pięć dni w tygodniu, pracowaliśmy po sześć godzin dziennie. Czasami bywało ciężko, ale było warto. W wolnym czasie dużo zwiedzaliśmy i korzystaliśmy z pięknych plaż Pafos. Mieliśmy też możliwość zwiedzenia Olimpu-najwyższego punktu na wyspie oraz pięknych Monastyrów.

Praktyki  międzynarodowe wzbogaciły naszą wiedzę, pozwoliły  nabyć  nowe umiejętności , nauczyły punktualności i odpowiedzialności za nasze działania.

 

 

 

 

 

 

 

gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.